Siltumsūkņi

Plašāk sastopamie šo iekārtu veidi:

  1. Gaiss-gaiss siltumsūkņi
  2. Gaiss-ūdens siltumsūkņi

Gaiss-gaiss tipa siltumsūkņi pēc ārējā izskata atgādina kondicionieri. Taču tā galvenā atšķirība no kondicioniera ir spēja efektīvi strādāt pie zemas ārējā gaisa temperatūras (līdz -25 grādiem) saglabājot ražotāja noteikto lietderības koeficientu. Premium klases siltumsūkņus piedāvā japāņu ražotājs DAIKIN – vadošā kondicionēšanas aprīkojuma kompānija. Ievērojama šo siltumsūkņu markas daļa strādā jau nevis izmantojot tradicionālo freonu R410A, bet gan R32, kas skaitās daudzkārt efektīvāks un draudzīgāks apkārtējai videi. Labus siltumsūkņu modeļus piedāvā arī citi ražotāji, zemāk mēs parādīsim pašus pieprasītākos siltumsūkņu modeļu variantus – no ideālas cenas un kvalitātes attiecības līdz labākajiem modeļiem savā klasē. Taču lai arī kādu no modeļiem Jūs izvēlētos, mēs garantējam tā lielisku darbību un maksimālu komforta līmeni tieši Jums, tā kā mēs piedāvājam siltumsūkņus tikai no pārbaudītiem ražotājiem, kas sevi pierādījuši Latvijas klimata apstākļos.

Mūsdienīgus siltumsūkņus var ieprogrammēt un attālināti vadīt ar jebkuras mobīlās ierīces starpniecību, telefonu vai planšeti no jebkuras vietas pasaulē.

Saņemt visu tehnisko informāciju par citiem modeļiem Jūs varat noklikšķinot uz Jums interesējošā ražotāja logo. Jūs varat saņemt konsultāciju zvanot uz mūsu norādīto kontakttālruni.

Gaiss-ūdens siltumsūkņi lieliski aizstās gāzes, cietā kurināmā vai granulu apkures katlu. Gaiss-ūdens siltumsūkņa darbības shēma ir parādīta zemāk.

Siltumsūkņi

Siltumsūkņu priekšrocības ir acīmredzamas – pie vienādām apkures katla un siltumsūkņa izmaksām, uzstādot siltumsūkni Jūs iegūstat:

  1. vienādas vai pat zemākas izmaksas (gada tēriņi par apkuri) salīdzinājumā ar apkures katlu
  2. samazinās ugunsgrāka risks, jo nav atklātas liesmas
  3. nav nepieciešamas papildus telpas, lai uzglabātu kurināmo
  4. mazāk putekļu un citu piesārņotāju
  5. nav periodiskas nepieciešamības pievienot kurināmo
  6. nav nepieciešama katla un cauruļu tīrīšana no sodrējiem
  7. nav lieku tēriņu par kurināmā piegādi
  8. maksimāls komforts, jo nav nepieciešama pastāvīga sistēmas pārbaude un apkalpošana

Vienīgais, kas Jums ir nepieciešams – nospiest siltumsūkņa ieslēgšanas pogu.

Mēs piedāvāsim Jums kompleksus risinājumu variantus – apvienošana ar Jūsu esošo apkures sistēmu, apvienošana ar saules kolektoriem, kas dos Jums iespēju ietaupīt ievērojamus līdzekļus uz apkures rēķina.

DAIKIN  http://www.airwave.lv/product-showcase/daikin-siltumsukni-gaiss-udens/

THERMIA  http://www.airwave.lv/product-showcase/gaiss-udens-siltumsukni-lv/